حریم خصوصی

حریم خصوصی

 

این وب سایت برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی قابلیت ها و امکانات وب سایت اطلاعاتی از کاربران خود، ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران خود قائل است درخواست می کند تا بتواند خدماتی مطمئن و امن را به کاربران خود ارائه دهد.
این وب سایت برای دریافت، پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل را از کاربران خود درخواست می کند؛ تمامی فعالیت های این وب سایت قانونی و مبتنی بر قوانین  تجارت الکترونیک صورت می گیرد و طی فرایند خرید کاربران محترم، فاکتور رسمی صادر می شود.

"نکته"

این وب سایت ممکن است نقد و نظرات ارسالی کاربران را در جهت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر پیام یا نظر ارسال شده توسط کاربر شامل مصادیق مجرمانه باشد، این وب سایت می تواند از اطلاعات ارسال و ثبت شده برای پیگیری های قانونی استفاده کند.

 

 

اطلاعات کاربران

 

همانطور که در ابتدا توضیح داده شد این وب سایت برای دریافت، پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل را از کاربران خود دریافت می کند؛ به همین رو آدرس ایمیل و شماره تلفن شماره تلفن همراه هایی که کاربران در پروفایل خود ثبت می کنند، تنها ایمیل وشماره تلفن های رسمی و مورد تایید کاربران می باشد و تمامی مکاتبات و پاسخ های شرکت این وب سایت از طریق آنها صورت می گیرد.

بنابراین درج آدرس، شماره تلفن ثابت، شماره تلفن همراه، ایمیل و کدپستی مشتری، به منزله ی مورد تایید بودن صحت آنها می باشد و در صورتی که به صورت صحیح و یا کامل ثبت نشده باشد، این وب سایت جهت اطمینان از قطعیت و صحت ثبت سفارش می تواند از مشتری اطلاعات بیشتر و تکمیلی را درخواست کند.

مشتریان می توانند به هنگام خرید نام، آدرس، شماره تلفن های ثابت و همراه و کدپستی  شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش خود وارد کنند و این وب سایت تنها برای ارسال همان سفارش از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

لازم الذکر است که برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده های احتمالی، اطلاعات کاربر نباید آن را برای شخص دیگری فاش کرد وهمچنین حفظ و مراقبت از رمز عبور به عهده ی کاربر است.

این وب سایت اطلاعات شخصی کاربران را کاملا شخصی می داند و آنان را به هیچ شخص یا سازمانی منتقل نمی کند مگر آنکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.

 

این وب سایت تمام توان خود را برای حفظ و مراقبت از اطلاعات و حریم شخصی کاربران به کار می گیرد تا تجربه ی خریدی امن، خوشایند و راحت را برای همه ی کاربران خود به ارمغان آورد.

 

 

قوانین رعایت حریم خصوصی وبسایت این وب سایت

 

تمامی مطالب موجود در سایت و هریک از خدمات و محصولات فروشگاه اینترنتی این وب سایت مانند: تصاویر، متن، موارد قابل دانلود وکپی، آیکون دکمه ها، لوگو، داده ها و تمامی محتوای تولید شده به وسیله ی این وب سایت، جزئی از اموال این وب سایت به حساب می آید و حق استفاده و نشر تمامی مطالب و محتوای سایت در انحصار این وب سایت می باشد و استفاده از هرگونه مطلبی بدون کسب مجوز کتبی، شامل حق کپی رایت شده و حق پیگیری قانونی را برای این وب سایت محفوظ می دارد.کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از لیست محصولات، قیمت، مشخصات فنی و هرگونه استفاده از مطالب وبسایت فروشگاه اینترنتی این وب سایت، با مقاصد تجاری یا روش هایی مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزار های استخراج نیستند و حقوق بهره برداری از تمامی مطالب سایت به طور کامل برای این وب سایت محفوظ است.

 

 

مراجع رسمی ارتباط این وب سایت با مشتریان خود

 

این وب سایت ممکن است برای ارتباط با مشتریان خود، بهینه سازی محتوای سایت وتحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند؛ برای مثال برای اطلاع رسانی رویداد ها و اخبار، سرویس های ویژه یا پروموشن ها و خدمات ویژه، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک (اس ام اس – SMS) ارسال کند.

توجه داشته باشید که -------- تنها شماره ای است که این وب سایت از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک(اس ام اس – SMS) ارسال می کند؛ همچنین این شماره تنها شماره سامانه ارسال پیامک این وب سایت است که جهت آگاهی رسانی از وضعیت سفارش یا خدمات، رویداد ها و سرویس های ویژه این وب سایت را به اطلاع کاربران خود می رساند و روشن است که امکان دریافت پیام های شما از طریق این سامانه ارسال پیامک وجود ندارد.

لازم الذکر است که ارسال هرگونه پیامک (اس ام اس – SMS) تحت عنوان این وب سایت، با هر شماره دیگری جعلی، تخلف و سوء استفاده از نام این وب سایت می باشد و در صورت دریافت چنین مواردی لطفا جهت پیگیری های قانونی آن را به info@ghenj.com اطلاع دهید.

درصورتی که کاربری تمایلی به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک هارا ندارد، می تواند در انتهای هر ایمیل با کلیک بر "لغو عضویت در خبرنامه" و یا در صفحه  ی نخست سایت با کلیک بر لغو عضویت و درج ایمیل از عضویت در خبرنامه انصراف دهد.

 

 

مراجع رسمی ارتباط کاربران با این وب سایت

 

تنها مرجع رسمی مورد تایید این وب سایت برای ارتباط با کابران، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.ghenj.com  است.
علاوه بر پایگاه رسمی و اصلی این وب سایت، کاربران گرامی می توانند از طریق شبکه های اجتماعی رسمی این وب سایت از قبیل: تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک، توییتر، گوگل پلاس، لنزور، لینکدین از خدمات و محصولات این وب سایت مطلع شوند.

 

در صورت وجود هرگونه سوال با پشتیبانی فروشگاه این وب سایت تماس حاصل بفرمایید:

تلفن: 02166478478

 

دفترمرکزی و مرکز امور مشتریان این وب سایت:

آدرس : تهران - خیابان ولیعصر(عج) - خیابان جمهوری اسلامی - پاساژ نامی(آزاد) - طبقه ی سوم - واحد 300